Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naďa Urbánková pokřtila knihu o dělené stravě

Praha - Naďa Urbánková, Martin Dejdar, Petr Novotný nebo Libor Bouček nechyběli na křtu knihy dietologa a fitness trenéra Víta Chaloupky nazvané Tělo jako důkaz v novém tisíciletí. Všichni do jednoho totiž byli, nebo ještě jsou Chaloupkovými svěřenci.

S cvičením jsem už skončila, nemám na to čas. Strávila jsem jím spolu s cestou čtyři hodiny denně. Dělenou stravu ale dodržuju poctivě, mám ji naučenou a není to pro mě problém. Nesnesu už tuky a nic podobného. Nezdravým věcem jsem odvykla,“ říká Urbánková.

Stravu dělí také Petr Novotný. Pod vedením Víta Chaloupky hubne měsíc a už je o pět kilo lehčí. Myšlení na jídlo se mu ovšem zatím nezměnilo. „Něco tak strašného jsem ani nečetl, ani nejedl. Ale vydržím to. Plánuju, že někdy v létě, až zhubnu patnáct kilo a budu v polovině hubnoucího programu, přijdu za Vítkem a začnu vyjednávat. Možná mi povolí trochu drobných radostí jako kapku olivového oleje do salátu, nebo sojové omáčky do té suché rýže. Ale těch třicet kilo zhubnu zaručeně, to slibuju. Někdy kolem Vánoc bude snad i moje tělo jako důkaz,“ doufá Novotný.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář