Jdi na obsah Jdi na menu
 


Typy holek

12. 3. 2006

Chris

extravagantní typ

Jsi extravagantní typ, když:
* dáváš přednost party v tlupě známých než tahu s kámoškou
* nedělá ti problém oslovit kluka jako první - vždyť na to čeká!
* na mejdanu vždycky provětráš své nejulítlejší módní kreace
* na tanečním place jsi jako první


 1   Tvůj extravagantní party styl:
Výstřih až k pupíku, piercingy, sexy pantoflíčky, punčocháče síťovky a make-up jak podle šablony... Christina Aguilera je nejšťastnější, když se všechny lačné pohledy (a čočky fotoaparátů:-)) upírají jen na ni. Přiznej se, že je ti to blízké? Když je zábava dostatečně rozjetá, absolutně ztrácíš zábrany, případně zabržděnou atmosféru rozproudíš vlastními silami. Tanec na baru, přehlídka nového spodního prádla... Stane se:-). Už jsi párkrát skončila ve spárech ne zrovna ideálního týpka a pak sis rvala vlasy? No, to už je trochu moc. Jasně, nejsi žádná puťka domácí. Nic proti bourání konvencí. Ale pokud chceš dát kromě bujaré nevázanosti na odiv i svou jiskrnou osobnost, zkus to s chytrostí sobě vlastní:-).


Jak si to užít?
* Najdi nové triky, jak přimět davy, aby si tě všimly. "Jdi na to jako dáma," radí Tom Perry, promotér Beyoncé. "Když vstoupíš do místnosti, na chvíli se zastav ve dveřích a rozhlédni se po teritoriu. Upozorníš tak na sebe bez zbytečných slov."
* "Věř tomu, že lahodit oku můžeš nejen v mikromini a špičatých kozačkách," tvrdí stylistka CG! Táňa. "Vyber si jeden kousek oblečení, který upozorní na tvou originalitu."
* Bláznivka zvládneš být i bez toho, abys působila vulgárně. Kluci se na party možná chovají jako divoká zvěř, ty radši vytáhni ženské zbraně. Co takhle popadnout toho nesmělce v rohu a střihnout si taneček?
* A rada na závěr (jakkoliv se večírek zvrhne): "V nejlepším přestat:-)!"

ostýchavka

Jsi ostýchavka, když:
* už týden předem se děsíš, kam tě kdo bude před víkendem tahat
* oblékáš se šmrncovně, ale slovo "odvážná" je ti úplně cizí
* všichni známí o tobě vědí, že jsi spíš zdrženlivější stvoření
* obáváš se udělat první krok


 2   Tvůj Ostýchavější party styl:
Koho vidíš na fotkách ze společnosti jednou za uherský rok (a ještě přestupný:-)? Třeba královnu Star Wars Natalii Portman. Vypadá to, že má skoro alergii na celebrity, šampaňské a celou záležitost zvanou šoubyznys. Vy dvě máte něco společného. Taky jsi raději mimo záři reflektorů a máloco tě vyburcuje k mejdanovým neřestem.
V pořádku. Být "oblíbená v kolektivu" ještě neznamená vymetat všechny kluby v okolí. Na druhou stranu, doma u videa nebo pod hromadou knih občas přicházíš o spoustu zábavy. Mrzí tě, že se dokážeš těžko uvolnit a užít si bezva večírek? Tak čti dál...

Jak si to užít?
* Psycholožka Jana Michová povzbuzuje: "Sebedůvěra plodí další sebedůvěru." Přestože máš její hladinu zrovna na bodu mrazu, zkus si jí dodatečně naočkovat. Vpluj mezi ,party people' a nech se unášet náladou. Buď otevřená.
* Zpětná reakce funguje spolehlivě. Nejlepší způsob, jak druhého rozesmát, je být sama vtipná.
* "Party specialista" Tom má osvědčený recept: "Využij své poznávací znamení. Stačí výrazný doplněk (přívěsek, pásek ). Přitáhne pozornost a třeba rozproudí hovor."
* Vymysli si tajný scénář akce, na kterou se chystáš. Fantazíruj podle libosti. A prubni to na místě činu.

 

Brit

nezdolná lovkyně
Jsi nezdolná lovkyně, když:
* příprava na party: při oblékání už duchem myslíš na svlékání:-)
* čím rafinovanější ohoz, tím lépe - - manšestráky užiješ ve škole
* na parketu opouštíš kámošky a rozbalíš své lovecké schopnosti
* diskárna bez líbání je poloviční...


 3   Tvůj lovecký party styl:
Jakmile se Britney někde objeví bez drsnější polovičky, chlapi se můžou zbláznit, aby ji klofli. Někteří ji v záchvatu šílenství a vášně dokonce na afterparty žádají o ruku:-). A to je přesně to, co tě maximálně rajcuje. Lovit a nechat se lovit. Ovšem ve chvíli, kdy si tě největší playboy vede na bar, už pokukuješ po jeho kamarádovi, DJovi, barmanovi... Kluci jsou zkrátka tvůj nejoblíbenější sport - nemůžeš si pomoct. Osamocené postávání s poloprázdnou skleničkou = největší možná party-potupa. Není nakonec škoda, že tě vzrušující "lovy beze zbraní" zaměstnávají natolik, že si ani nestihneš vychutnat večer?

Jak si to užít?

* S každým novým úlovkem se sama sebe přeptej: "Opravdu mě přitahuje, nebo mi jen imponuje jeho zájem?" Věnuj mu zkušebních 5 minut (tak budeš vzácnější) a na dalších 15 se vrať ke své partičce.
* Psycholožka Jana varuje: "Flirtování je jako kousání nehtů. Povolej na pomoc své známé. Jakmile uvidí, že jsi opět uvízla ve flirtovacím rauši, mají právo tě stopnout."
* Nezanedbávej kámošky! Podnikněte dámskou jízdu. Anebo složte přísahu, že ty jako zkušená "žena činu" počkáš, až chytnou svůj úlovek ostatní, a do té doby budeš jen jejich.
* P.S.: Bacha na "platiče drinků", za své služby mohou žádat protislužbu...

 

Párty

tak trochu podivínka
Jsi trochu podivínka, když:
* svoje kamarády si pečlivě vybíráš, musí být stejní jako ty
* na rozjeté "kaličky" se díváš skrz prsty - docela jimi opovrhuješ
* necítíš se dobře v cizím prostředí
* vadí ti, když tě lidi mají za divnou - nechápou, že máš svůj svět


 4   Tvůj podivínský party styl:
Stejně jako Christina z Ospalé díry to máš těžce na háku, jsi nevyzpytatelná a nezapleteš se jen tak s každým. Svoji osobnost považuješ za hyper nezávislou, a pokud jí lidé nepřijdou na chuť - jejich smůla.
Tebe do trsajícího stáda jen tak někdo nedostane. Léčitelka lidských duší Jana podotýká: "Hledání svého já je běh na dlouhou trať. A jestli nechceš zůstat součástí davu, můžeš být na sebe jen hrdá." Nezbývá, než uznale přikývnout, ale zase to ALE: Být samotářem je sem tam až moc...
...samotářské.., a to i pokud jsi hollywoodská hvězda Christina Ricci: "Nejsem žádná krasavice, neříkám správný věci, jsem prostě jiná. Nijak zvlášť. Doufám, že už jsem lidem přístupnější." Taky doufáš?

Jak si to užít?
* Jana dál radí: "Není od věci se zamyslet, proč vlastně míříš mezi lidi. Cítíš se zpruzená? Proč ? Důvod se skrývá mimo klub? Pak nemá smysl hledat ho uvnitř. Jdeš se pobavit? Skvělé, tak se bav!"
* Odborník Tom k tomu říká: "Když jsi v klidu a k tomu na party, není důvod, proč si ji neužít. Nenech se ničím otrávit, protože TY sis přece přišla užít volna, ne řešit problémy."
* Povídej si s lidmi, kteří jsou podle tebe stejně (roz)ladění. Možná budeš překvapená, jak často je to jen póza.

Jak si užít párty-V.Beckham

luxusní slečna
Jsi luxusní slečna, když:
* musíš být vždycky v centru dění
* nesnášíš označení "roztomilá" nebo (nedej bože!) "dětinská"
* bez dokonalého make-upu a účesu jsi celá nesvá
* toužíš být vždy a ve všem nejlepší


 5   Tvůj luxusní party styl:
Stačí se podívat na Viktorii: vždy vypulírovaná, všechno v perfektní rovnováze, nikdy nepřistižena v divoké zábavě nebo snad "pod vlivem" na tanečním parketě. Na party jsi nejčastěji k vidění s barevným koktejlem v jedné ruce a s kámoškou, která jako by ti z oka vypadla, v druhé. Dokážeš být všechno, jen ne úplně přirozená. Pokaždé jako bys hrála nějakou roli - ty jsi zkrátka NĚKDO. Proč jsi odmítla toho kluka, co tě oslovil? Byl moc mladý (starý), odrbaný (vymydlený), ukecaný (zaražený)...? Tvé nároky jsou víc než pětihvězdičkové. Otázka je, jestli to není škoda.

Jak si to užít?
* "Že na první pohled vypadáš jako holka z lepší společnosti, ještě neznamená, že se nemůžeš pořádně bavit!" rozohňuje se Tom.
* Samozřejmě ti nemusí sednout spousta věcí - lidé, hudba, atmosféra, nebo máš špatný den. Stěžováním ale kazíš náladu ostatním. Zapomeň na to a nech se "unést".
* Vykašli se na dokonalost a jednou za čas tancuj až do úmoru.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hrůza a děs

(Renda + Marek, 20. 10. 2006 19:19)

Tahle stránka byla fajn, až do té doby, než sem se náhodou dostala na tuto podstránku.Když už sem tady, říkám, že si vybírám variantu : Nezdolná lovkyně!!!!!!!!!!
Už sem to i dělala s mým klukem, a bylo to skvělý.
Dokud nás jeho rodiče nepřistihly v posteli. Je nám teprve 14. Napište mi někdo na můj E-MAIL: miki28@centrum.cz
PS: V posteli nás nepřitihli při tom..., ale při líbání.Bylo to super.
Dík a čau.
Pusu pro Marka...