Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pár triků

12. 3. 2006

Pár Triků!

 

Několik malých triků, které dokáží zamaskovat velký problém. A bude vám to slušet!

Malá prsa
Toužíte-li je zvýraznit a opticky zvětšit, skvěle vám poslouží žabičkování a řasení obecně - přidává na objemu. Také se nemusíte bát velkých vzorů - opticky zvětšují. Mimochodem, malá prsa nejsou vadou na kráse. Chlapecký hrudník působí mladistvě a své nositelce umožňuje oblékání pro náctileté :-) Můžete si dovolit výrazné barvy, strukturované materiály a zajímavé vzory (až se ochladí, bude vám slušet i svetr ze silné vlny :-))

GOLDNIKE GOLDNIKE GOLDNIKE

Plnější poprsí
Blaze tomu, kdo je má! Hezká plná prsa jsou chloubou své majitelky a není důvod je zakrývat. Občas je doprovází silnější paže, což vylučuje trička bez rukávů (ruce jsou pak mnohem nepřehlédnuletnější!!!), ale naopak přímo vybízí k odhalenému dekoltu. Využívejte decentnějších barev, jednak proto, že výrazné barvy přidávají na objemu a navíc byste mohla působit vulgárně. A pozor na opravdu hluboké výstřihy do V - bude to vypadat, že vám prsa končí až na břiše... Lichotit vám budou jemné decentní vzory, případně jednobarevné halenky z jemných materiálů (flanel a pleteniny ze silných vláken do vašeho šatníku prostě nepatří)

GOLDNIKE GOLDNIKE GOLDNIKE

Větší bříško a faldíky v pase
Určitě je neodhalujte, zbytečně si tak uškodíte. Bokovky jsou sice velmi módní, ale krátký top k nim je opravdový průšvih! Využijte topů s řasením a nebo těch prodloužených, které doplníte páskem - a po bříšku a faldících nebude ani památky. Snažte se upoutat hezkým obličejem, přitažlivým dekoltem (zkuste nějaký zajímavý přívěšek), případně hezkýma nohama - na výběr určitě máte :-)

GOLDNIKE;GOLDNIKE;GOLDNIKE

Širší boky
Jsou ženské a pokud zvolíme vhodné oblečení, uděláme z nich přednost - nikoliv problém. Výhodným modelem jsou tuniky (letošní hit!). Opticky zmenšit boky můžeme tak, že přes tuniku dáme pásek - nízko posazený (přes boky). Dále můžeme zvolit metodu zdůraznění jiných partií - zaměříme se na hrudník a nohy. Výrazný top přitáhne pohledy a splývavá sukně (úzkého střihu - nikdy ne "áčkový" střih!), která částečně odhalí hezké nožky.

GOLDNIKE GOLDNIKE GOLDNIKE

Krátké nohy
Majitelky krátkých nohou nemusí být smutné. Existuje několik zaručených triků, jak z krátkých udělat dlouhé. A nejedná se rovnou o prodlužovací operaci :-). Výhodou jsou dlouhé rovné nebo rozšiřující se nohavice a vždy vysoký podpatek. Dalším skvělým trikem jsou svislé proužky. Další alternativou jsou dlouhé sukně (nikdy ne šikmo střižené!) a opět doplněné vysokým podpatkem. Také tunika (úzká) přes dlouhé kalhoty je skvělým řešením (bez pásku!!!) - zakryje místo, kde končí pas a začínají nohy.

GOLDNIKE GOLDNIKE GOLDNIKE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář